Çözüm ortağınız;

Bilgitec Kurumsal

Bilgitec Kurumsal, 2006 yılından beri başta İstanbul ili olmak üzere Marmara Bölgesi’nde; bilgisayar ve oem satış, eğitim ve destek faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte son yıllarda ihtiyaç haline gelen sektörel yazılımlar konusunda da birçok çalışma yapılmış ve bu çalışmaların mikro programları ile entegresi gerçekleştirilmiştir. Bölgede bulunan birçok firmanın ticari, muhasebe, üretim vb. bir çok alandaki program ihtiyaçlarını gidermiş ve yine bu alanlarda gerekli danışmanlık hizmetini sağlamaya çalışmıştır.

Bilgitec Kurumsal; İSTANBUL, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ illeri olmak üzere toplam 3 bölgede kurumsal çözüm ortağıdır, Bunun yanında da 2006 yılının başında sektörel yazlımlar ve ürünlerine entegre yazılımlar konusunda AR-GE faaliyetlerini sürdürmek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Birçok farklı sektörden yediyüzelliyi  aşkın müşterisi ve binleri aşkın kullanıcı sayısı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Solution Partner;

Bilgitec Corporate

Bilgitec Corporate, especially since 2006, including the city of Istanbul in the Marmara Region; computers and OEM sales, is engaged in training and support activities. However, many other studies on the software industry in recent years and needs become integrated with the micro program of these studies were carried out. Many companies in the area of commercial, accounting, manufacturing and so on. programs that address their needs in a number of areas and also worked to ensure the necessary advisory services in these areas.

Bilgitec Corporate; ISTANBUL, Tekirdağ, Kırklareli is the institutional partner in a total of 3 regions, including provinces, it has begun Besides sectoral summer at the beginning of 2006 and operations to maintain their R & D activities in integrated software for their products.

With many different sectors for more than seven hundred and fifty thousand more than the number of users and customers continue to serve its customers.