FİKİRLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Şirketinizi  yeni açtınız ve tanıtım için bir bir web tasarım yaptırmaya ihtiyaçınız var. Google arama motorunu açtınız ve web tasarım yapan firmalar diye yazdınız. peki işi kime vermelisiniz ? Nelere dikkat etmelisiniz ? bu yazımızda bu sorulara cevap niteliğinde açıklamalara yer vermek istedik.

Web tasarım yaptırıken öncelikle kendi isteklerinizi daha doğrusu var olduğunuz ya da olacağız sektör içindeki müşteri portföyünüzü iyi belirleyip rakiplerinizin neler yaptığını iyi incelemiş olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu durum web tasarım hizmeti alacağınız firma ile görüşürken isteklerinizi dile getirmek açısından önemli olaçağı kesin.

Peki web tasarım hizmeti alacağımız şirketin nelerine dikkat etmeliyiz ?

  1. Çok teknik bilginiz olmayabilir ama aşağıdaki maddelere dikkat ederseniz doğru bir şirketle çalışıp çalışmayacağınızı anlayabilirsiniz.
  2. Referanslar. Web tasarım hizmeti alacağınız firmanın referanslarını mutlaka inceleyin. Sayfanın en altında firmanın kendi imzasının olduğıundan emin olun
  3. Firma Konumu. Web tasarım yaptırağınız firmanın konumu önemli, merdiven altı tabir ettiğimiz bugün var yarın yok şirketlerden kaçının.
  4. Fiyat Politikası. Her güzel şeyin bir bedeli var, çok uygun fiyatlara çok güzel bir web sitesi sahibi olamazsınız belki sadece kopya bir site sahibi olabilirsiniz. iş bitmeden ödemenin hepsini vermeyin.
  5. Teknoloji. Web tasarım hizmeti alacağınız firmanın teknolojik alt yapısı hakkında bilgi arayın, teknolojik bir alt yapı kurmamış şirketlerden uzak durun.

yukarıda yer alan 4 basit madde ile web tasarım yaptırıken daha dikkatli olabilirsiniz.

Kurumsal Websiteleri

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, BİLGİTEC’in tüm grafik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınmalı. Bu yönüyle firmanın tüm yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan çalışmalardan biridir.

Logo ve kurum kimliği kitapcığınız firma kültürüne, hedefine ve geçmişine göre tasarlanır. Kalıp hizmetlere uyum sağlamak yerine; işletmenizin müşteri ilişkileri yönetiminden, satış ve pazarlama etkinliğine kadar tüm ihtiyacına yönelik özelleştirilmiş çözümlere sahip olun.

Tasarımlarımız ile öne çıkın

Kalıp hizmetlere uyum sağlamak yerine; işletmenizin müşteri ilişkileri yönetiminden, satış ve pazarlama etkinliğine kadar tüm ihtiyacına yönelik özelleştirilmiş çözümlere sahip olun..

Kolay Yönetim Paneli

Sitenizi yönetebilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamamen müşteri dostu yönetim panelimizle artık sizde sitenizi yönetebileceksiniz.

Daima Güncel

Sizi yansıtan bir web sitesine ihtiyacınız varsa tam aradığınız yerdesiniz. Arama motorlarında üst sırada çıkan ve işinizi 7/24 gören bir web sitesi için lütfen detayları inceleyiniz.

Üstün Hizmet

Gelişmiş bir yönetim paneli arıyorsanız bilgitec tam size göre. Web sayfanız ne kadar güzel olursa olsun kolay ve etkin bir şekilde yönetemezseniz size hiç bir fayda sağlamayacaktır.